Skip Navigation

Breakfast, instant coffee, yogurt and scratch made granola.

Granola is pecan and craisins. Definitely make it at home instead of buying it.

Cost of the granola is $9.01 total or 81¢ per 11 ounces instead of 2.69 for Walmart brand granola.

9

You're viewing a single thread.

9 comments
9 comments